Provozováno na realitním systému Realman

O realitní kanceláři

O realitní kanceláři

Dobrý den,

vítáme Vás na internetových stránkách realitní kanceláře ISPP – REALITY. Činnost a služby poskytované naší realitní kanceláří jsou založeny především na seriózním přístupu k Vám, našim klientům.

Tým naší realitní kanceláře je složen z realitních makléřů a dalších pracovníků, kteří ve své činnosti navazují na svoje předchozí dlouholeté působení na trhu s nemovitostmi, tedy jsou zkušení, odborně školeni a vedeni k tomu, aby Vám pomohli zejména s prodejem, koupí, pronájmem, ale i směnou Vašich domů, bytů, nebytových prostor, pozemků, chat, chalup, zahrad apod.

Realitní makléři a pracovníci naší realitní kanceláře ISPP – Reality jsou připraveni Vám pomoci s řešením i dalších otázek souvisejících s nemovitostmi, a to s financováním kupní ceny, řešení otázky zástavního práva na nemovitosti, věcného břemene váznoucího na nemovitosti popř. i exekuce vedené na nemovitosti, ať se již jedná o nemovitost, kterou máte zájem prodat, nebo nemovitost kterou byste rádi koupili. Zajistíme pro Vás také ve spolupráci s renomovanou advokátní kanceláří sepis smluv, a to ať již smluv kupních, nájemních, směnných, tak i úschovu Vašich financí v advokátní úschově, a tím ochráníme Vaše investice. Také úzce spolupracujeme s exekutorskými kancelářemi, což usnadňuje řešení exekucí vedených na nemovitosti, jejichž prodej naše realitní kancelář zajišťuje a stejně tak usnadňuje orientaci na trhu s nemovitostmi naše blízká spolupráce se znalci, kteří připravují odhady jak tržních cen nemovitostí, tak i odhady pro účely dědického řízení, vypořádání společného jmění manželů či podílového spoluvlastnictví.

Víme, že řešení bydlení, ať již prodejem či koupí domu bytu nebo stavebního pozemku, ale i třeba výměna bytu, je velice citlivou a především náročnou záležitostí, a proto jsme tady právě my, abychom Vám s tím pomohli. Jsou to zejména naše zkušenosti a seriózní přístup, co Vám v této záležitosti ulehčí. My jsme tu pro Vás, abychom jednali s potencionálními zájemci o Váš dům, byt, pozemek, nebo naopak abychom Vám pomohli najít nemovitosti nebo místo, které bude vyhovovat Vaši představám. My jsme tu ale také od toho, abychom Vám pomohli s financováním (hypotéka na bydlení, příspěvek na bydlení, exekuce vedená na dům nebo byt apod.), v jednání s katastrem nemovitostí (podání návrhu na vklad vlastnického práva, výmaz věcného břemene, řešení zástavního práva popř. exekuce), a řešením dalších otázek, které mohou v této souvislosti vyvstat.

Naše realitní kancelář ISPP – REALITY Vám tedy zejména seriózním a odborným přístupem našeho týmu, založeným na dlouholetých zkušenostech na trhu s nemovitostmi, zajistí zejména co nejrychlejší prodej či pronájem Vaší nemovitosti za co možná nejvyšší cenu, vše samozřejmě s právními službami, které zajišťuje renomovaná advokátní kancelář.

Naše serióznost, Vaše spokojenost. Vaše spokojenost, naše dobrá pověst.

2019 © ISPP-O, a.s., všechna práva vyhrazena | CookiesRealitní SW Realman