Provozováno na realitním systému Realman

Prodej nemovitostí

Prodej nemovitostí

Diskrétní prodej nemovitosti

Máte zájem o prodej Vaší nemovitosti, aniž by byla Vaše nemovitost veřejně inzerována a prezentována a Vaši sousedé si prohlíželi fotky z Vaší ložnice, nebo si konkurence prohlížela Váš výrobní areál? I toto je samozřejmě možné.

Díky dlouhodobému působení našich realitních makléřů na trhu s nemovitostmi má naše realitní kancelář vybudovanou interní databázi klientů, což nám umožňuje prodej nemovitostí i bez veřejné prezentace a inzerce, tedy diskrétně.

V případě diskrétního prodeje je Vaše nemovitost nabídnuta pouze konkrétním klientům naší realitní kanceláře evidovaným v databázi. Nemovitost není nikde veřejně inzerována a prezentována a tím je samozřejmě zachováno Vaše soukromí.

Máte zájem o koupi nemovitosti, aniž by Vás uspokojila inzerovaná nabídka? Můžeme Vás zaregistrovat do naší databáze jako příjemce konkrétních diskrétních nabídek.

Naše realitní kancelář pro Vás zajistí stanovení reálné ceny prodávané nemovitosti a dohodneme s Vámi také způsob nabízení nemovitosti a strategii prodeje. Následně budete průběžně informováni o průběhu a postupu naší realitní kanceláře při nabízení Vaší nemovitosti. Veškerá realizace probíhá při zachování maximální diskrétnosti.

Máte-li zájem o tuto službu, neváhejte kontaktovat naši realitní kancelář.

2019 © ISPP-O, a.s., všechna práva vyhrazena | CookiesRealitní SW Realman