Provozováno na realitním systému Realman

Naše služby

Služby realitní kanceláře

Realitní společnost ISPP REALITY je společnost, která vznikla s cílem Vám nabídnout seriózní a odbornou pomoc v oblasti nemovitostí. Je to realitní společnost, která je složená z lidí, kteří mají především odborné znalosti, vyplývající z dlouholetých zkušeností a neustálého vzdělávání se.

Naše realitní kancelář Vám nabízí na svých pobočkách, které jsou zřízeny tak, abychom Vám byli co nejblíž, nepřeberné množství nemovitostí, ať již rodinných domů, bytů, stavebních pozemků, zahrad, chat, chalup, tak i komerčních nemovitostí a nebytových prostor určených k podnikání.

Na našich pobočkách poskytujeme i další služby prostřednictvím odborníků, a to především služby v oblasti financování, kdy financování je zajišťováno společností GEPARD Finance, největším zprostředkovatelem hypoték v České republice, a právní servis poskytovaný renomovanou advokátní kanceláří působící v České republice 20 let. Tým naší realitní kanceláře ve spolupráci s našimi odborníky z oblasti financování a práva Vám pomůže nejenom s prodejem a pronájmem nemovitostí či jejich výměnou, ale také s financováním kupní ceny, vyplacením a výmazem zástavního práva na nemovitosti, zřízením zástavního práva, vyřešením exekuce vedené na nemovitosti, se zřízením předkupního práva, zřízením nebo zrušením věcného břemene apod.

Dále zajišťujeme úschovy kupních cen, odhady cen nemovitostí, a to jak tržních cen, tak i např. pro účely dědického řízení či vypořádání společného jmění manželů nebo podílového spoluvlastnictví.

Chcete tedy prodat, koupit nebo si pronajmout rodinný dům, byt, stavební pozemek, zahradu, chatu, chalupu, komerční nemovitost nebo nebytový prostor za účelem podnikání? Přijďte do naší realitní kanceláře ISPP REALITY. Tým našich realitních makléřů, odborných asistentek, specialistů na financování a právníků Vám pomůže se na trhu s nemovitostmi zorientovat, pomůže Vám s prodejem, koupí, pronájmem, ale i financováním, a zajistíme i řešení právní problematiky související s nemovitostmi.

Chceme Vám ukázat, že se nemusíte potýkat s problémy na realitním trhu sami, ale že je tady i možnost seriózní a odborné pomoci.

Přijďte a nechte nás pomoci Vám s řešením Vaší situace a poskytnou Vám odborné a seriózní služby a tím ochránit Vaše investice.

Jsme tu pro Vás.

Naše serióznost, Vaše spokojenost. Vaše spokojenost, naše dobrá pověst

2019 © ISPP-O, a.s., všechna práva vyhrazena | CookiesRealitní SW Realman